ağ çözümleri

Kablolu ve Kablosuz Ağ Çözümleri

Kurumların ihtiyacı olan kablolu ve kablosuz ağ sistemleri ihtiyaçlarını kalitesine ve servisine güvendiği dünyanın önde gelen üreticileri ile karşılamaktadır. LOTUS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ iş ortağı olduğu Juniper Networks ve D-Link ile ihtiyaca özel en uygun ve performanslı çözümü müşterilerine sunmaktadır.

Yapısal Kablolama Çözümleri

Ağ sistemlerinin verimli çalışması için yapısal kablolama çözümlerinin doğru planlanıp eksiksiz bir şekilde yapılması gerekmektedir. Uzun süreli kullanım için başvurulan yapısal kablolama, doğru malzeme kullanımı ile gelişen ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde olmalıdır. LOTUS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, kurumların ihtiyacı olan yapısal kablolama sistemleri ihtiyaçlarını kalitesine ve servisine güvendiği dünyanın önde gelen üreticileri ile karşılamaktadır.

Ağ İzleme ve Raporlama Çözümleri

Kurumların ağında switch, router gibi tüm cihazların yanıt verme zamanını, kullanılabilirliğini, donanımsal durumlarını ve çalışma zamanlarını görüntülemelerine yardımcı olur. LOTUS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ iş ortağı olduğu ürünler ile ağ altyapısında problemler oluşmadan önce, ağınızı tarar, sorunları tespit edip tanımlar.