yedekleme çözümleri

Yedekleme Çözümleri

Bakım ve destek konusunda bilgisayar sistemlerinin çalışabilirliğinin denetlenmesi tek başına yeterli değildir. Tüm sistemlerinizin sorunsuz bir şekilde çalışması veri yedekleme ihtiyacınızın gerekliliğini engellemez.

Düzenli olarak tüm altyapınızın yedeklenmesi ve acil durumlarda sorunsuz bir şekilde sisteminize devam edilmesi için haftalık ve aylık destek paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bazı yasal zorunluluklar veri yedekleme konusunda ciddi bir bütçe ayırmanızı gerektirebilir.

Ancak sisteminizdeki güvenlik açıkları, kullanıcı hataları ya da teknik sorunlar söz konusu olduğunda veri kaybı riskine girmeden, iş trafiğinizi aksaklık yaşamadan sürdürebilirsiniz.

Veri Yedekleme Süreci

Veri yedekleme sürecinde, öncelikle mevcut sisteminizin alt yapısını incelenerek, yedekleme ve kurtarma yöntemi belirlenir. Her kurum için bu süreç özel ve farklıdır. Bu yüzden veri yedekleme konusu her kuruma özel olarak hazırlanır.
Daha sonra veri kurtarma konusunda kuruma özel bir alt yapı tasarlanarak veri yedekleme ve veri kurtarma çözümleri sunuyoruz. Verilerin en düşük bant genişliği ve depolama maliyeti kullanılarak tekilleştirilmesi, sıkıştırılması ve saklanmasını sağlayarak verilerin güvenliğini sağlamış olmaktayız.
Herhangi bir teknik ya da kullanıcı hatası gibi sebep söz konusu olduğunda, yedeklenen verilerinizden geri yükleme olanağı sağlanmaktadır. Bu da iş ve veri kaybı yaşamanızı engellemiş olmaktadır.